Bardzo fajny menager żużlowy
Ok, rozpoczynamy.
W pi±tek liga, a więc niech się chłopacy objeżdż± xD
Offline
Turniej przyjaĽni
2009-03-18 at Częstochowa
Turniej PrzyjaĽni
CKM WŁÓKNIARZ 43
1. Greg Hancock.............. 2* 2* X 2 2* 0 8+3
2. Nicki Pedersen............ 3 3 3 0 3 3 15
3. Lee Richardson............ 0 0 3 2* - - 5+1
4. Tomasz Gapiński........... 2 2 1* 3 1 3 12+1
5. Lewis Bridger............. 1* 2 - - - - 3+1
WTS WROCŁAW 38
1. Jason Crump............... 3 2* 3 3 D 2 13+1
2. Tomasz Jędrzejak.......... 2* 3 0 1 3 0 9+1
3. Scott Nicholls............ 1 3 2 3 T 0 9
4. Daniel Jeleniewski........ 0 0 2* - - - 2+1
5. Maciej Janowski........... 0 2 3 - - - 5
GKM GRUDZIˇDZ 35
1. Matej Ferjan.............. 3 0 3 3 1* 2 12+1
2. Oliver Allen.............. 1 3 1 1 1* - 7+1
3. Niklas Klingberg.......... 0 0 2 3 2 - 7
4. Rory Schlein.............. 1 1 1 2* 1* - 6+2
5. Artur Mroczek............. 0 1* 2 - - - 3+1
KM OSTRÓW 28
1. Adrian Gomólski........... 3 2 2* D 1 1 9+1
2. Chris Harris.............. 1 1* 3 2 0 3 10+1
3. Daniel King............... 2 0 2 1 0 1 6
4. Daniel Nermark............ 0 1 1* 0 1 0 3+1
5. Patryk Pawlaszczyk........ Did not ride
No. Results CK WT GK KM
1: Adrian Gomólski, Tomasz Gapiński, Chris Harris, Lee Richardson........ 2 0 0 4
2: Matej Ferjan, Daniel King, Oliver Allen, Daniel Nermark............... 2 0 4 6
3: Jason Crump, Tomasz Jędrzejak, Rory Schlein, Niklas Klingberg......... 2 5 5 6
4: Nicki Pedersen, Greg Hancock, Scott Nicholls, Daniel Jeleniewski...... 7 6 5 6
5: Oliver Allen, Tomasz Gapiński, Lewis Bridger, Matej Ferjan............ 10 6 8 6
6: Scott Nicholls, Adrian Gomólski, Chris Harris, Daniel Jeleniewski..... 10 9 8 9
7: Tomasz Jędrzejak, Jason Crump, Daniel Nermark, Daniel King............ 10 14 8 10
8: Nicki Pedersen, Greg Hancock, Rory Schlein, Niklas Klingberg.......... 15 14 9 10
9: Jason Crump, Lewis Bridger, Tomasz Gapiński, Tomasz Jędrzejak......... 18 17 9 10
10: Chris Harris, Adrian Gomólski, Rory Schlein, Artur Mroczek............ 18 17 10 15
11: Nicki Pedersen, Daniel King, Daniel Nermark, Greg Hancock (X)......... 21 17 10 18
12: Matej Ferjan, Scott Nicholls, Oliver Allen, Maciej Janowski........... 21 19 14 18
13: Jason Crump, Greg Hancock, Tomasz Jędrzejak, Nicki Pedersen........... 23 23 14 18
14: Matej Ferjan, Chris Harris, Oliver Allen, Adrian Gomólski (D)......... 23 23 18 20
15: Tomasz Gapiński, Niklas Klingberg, Artur Mroczek, Lee Richardson...... 26 23 21 20
16: Scott Nicholls, Daniel Jeleniewski, Daniel King, Daniel Nermark....... 26 28 21 21
17: Nicki Pedersen, Greg Hancock, Adrian Gomólski, Chris Harris........... 31 28 21 22
18: Tomasz Jędrzejak, Artur Mroczek, Matej Ferjan, Jason Crump (D)........ 31 31 24 22
19: Lee Richardson, Maciej Janowski, Tomasz Gapiński, Scott Nicholls (T).. 35 33 24 22
20: Niklas Klingberg, Rory Schlein, Daniel Nermark, Daniel King........... 35 33 29 23
21: Nicki Pedersen, Matej Ferjan, Oliver Allen, Greg Hancock.............. 38 33 32 23
22: Chris Harris, Jason Crump, Adrian Gomólski, Tomasz Jędrzejak.......... 38 35 32 27
23: Tomasz Gapiński, Lee Richardson, Daniel King, Daniel Nermark.......... 43 35 32 28
24: Maciej Janowski, Niklas Klingberg, Rory Schlein, Scott Nicholls....... 43 38 35 28
Offline
Junior
2009-03-18
ATLAS WROCłAW 43
1. Tomasz Jędrzejak.......... 3 3 1 1 3 0 11
2. Davey Watt................ 0 0 0 - - - 0
3. Scott Nicholls............ 2 2 3 1 3 - 11
4. Daniel Jeleniewski........ 1* 1* R 2* - - 4+3
5. Jason Crump............... 3 2 1 3 2 3 14
6. Maciej Janowski........... 2 0 0 0 - - 2
7. Ben Barker................ 1* 0 - - - - 1+1
UNIA LESZNO 47
1. Leigh Adams............... 2 3 2 3 2 - 12
2. Adam Shields.............. 1* 1 1* 1 - - 4+2
3. Krzysztof Kasprzak........ 3 2 3 3 1* - 12+1
4. Damian Baliński........... 0 1* 2* 2* 1 - 6+3
5. Jarosław Hampel........... 2 3 2 2 R - 9
6. Przemysław Pawlicki....... 0 1* 0 - - - 1+1
7. Jurica Pavlic............. 3 0 0 - - - 3
No. Results AT UN AT UN
1: Jurica Pavlic, Maciej Janowski, Ben Barker, Przemysław Pawlicki........... 3 3 3 3
2: Tomasz Jędrzejak, Leigh Adams, Adam Shields, Davey Watt................... 3 3 6 6
3: Krzysztof Kasprzak, Scott Nicholls, Daniel Jeleniewski, Damian Baliński... 3 3 9 9
4: Jason Crump, Jarosław Hampel, Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski........ 3 3 12 12
5: Tomasz Jędrzejak, Krzysztof Kasprzak, Damian Baliński, Davey Watt......... 3 3 15 15
6: Leigh Adams, Jason Crump, Adam Shields, Maciej Janowski................... 2 4 17 19
7: Jarosław Hampel, Scott Nicholls, Daniel Jeleniewski, Jurica Pavlic........ 3 3 20 22
8: Krzysztof Kasprzak, Damian Baliński, Jason Crump, Ben Barker.............. 1 5 21 27
9: Jason Crump, Jarosław Hampel, Tomasz Jędrzejak, Przemysław Pawlicki....... 4 2 25 29
10: Scott Nicholls, Leigh Adams, Adam Shields, Daniel Jeleniewski (R)......... 3 3 28 32
11: Krzysztof Kasprzak, Damian Baliński, Tomasz Jędrzejak, Davey Watt......... 1 5 29 37
12: Tomasz Jędrzejak, Jarosław Hampel, Scott Nicholls, Jurica Pavlic.......... 4 2 33 39
13: Leigh Adams, Jason Crump, Adam Shields, Maciej Janowski................... 2 4 35 43
14: Scott Nicholls, Daniel Jeleniewski, Damian Baliński, Jarosław Hampel (R).. 5 1 40 44
15: Jason Crump, Leigh Adams, Krzysztof Kasprzak, Tomasz Jędrzejak............ 3 3 43 47
Sędziował: dedekopole
Offline
Junior
2009-03-22
STAL RZESZÓW 36
1. Maciej Kuciapa............ 2 1* 1* 0 3 - 7+2
2. Lukas Dryml............... 1* 2 3 2 1 3 12+1
3. Paweł Miesi±c............. 1 0 2 2 0 - 5
4. Charlie Gjedde............ 0 1* 1* - - - 2+2
5. Cameron Woodward.......... 2 2 2 2 0 - 8
6. Kevin Woelbert............ Fx 0 0 F - - 0
7. Adam Roynon............... 2 0 - - - - 2
UNIA LESZNO 53
1. Jarosław Hampel........... 3 3 3 3 1* - 13+1
2. Troy Batchelor............ 0 1 0 1 - - 2
3. Magnus Zetterstroem....... 3 3 3 2* 2 - 13+1
4. Sławomir Drabik........... 2* 0 1 3 2 - 8+1
5. Hans Andersen............. 3 2 3 3 1* - 12+1
6. Przemysław Pawlicki....... Fn - - - - - 0 (I)
7. Ben Barker................ 3 1 1* 0 0 - 5+1
No. Results ST UN ST UN
1: Ben Barker, Adam Roynon, Przemysław Pawlicki (Fn), Kevin Woelbert (Fx)...... 2 3 2 3
2: Jarosław Hampel, Maciej Kuciapa, Lukas Dryml, Troy Batchelor................ 3 3 5 6
3: Magnus Zetterstroem, Sławomir Drabik, Paweł Miesi±c, Charlie Gjedde......... 1 5 6 11
4: Hans Andersen, Cameron Woodward, Ben Barker, Kevin Woelbert................. 2 4 8 15
5: Magnus Zetterstroem, Lukas Dryml, Maciej Kuciapa, Sławomir Drabik........... 3 3 11 18
6: Jarosław Hampel, Cameron Woodward, Troy Batchelor, Kevin Woelbert........... 2 4 13 22
7: Lukas Dryml, Hans Andersen, Ben Barker, Paweł Miesi±c....................... 3 3 16 25
8: Magnus Zetterstroem, Cameron Woodward, Sławomir Drabik, Kevin Woelbert (F).. 2 4 18 29
9: Hans Andersen, Lukas Dryml, Maciej Kuciapa, Ben Barker...................... 3 3 21 32
10: Jarosław Hampel, Paweł Miesi±c, Charlie Gjedde, Troy Batchelor.............. 3 3 24 35
11: Sławomir Drabik, Magnus Zetterstroem, Lukas Dryml, Maciej Kuciapa........... 1 5 25 40
12: Hans Andersen, Paweł Miesi±c, Charlie Gjedde, Ben Barker.................... 3 3 28 43
13: Jarosław Hampel, Cameron Woodward, Troy Batchelor, Adam Roynon.............. 2 4 30 47
14: Maciej Kuciapa, Sławomir Drabik, Hans Andersen, Paweł Miesi±c............... 3 3 33 50
15: Lukas Dryml, Magnus Zetterstroem, Jarosław Hampel, Cameron Woodward......... 3 3 36 53
Sędziował: dedekopole.
Offline
STAL RZESZÓW 44
1. Maciej Kuciapa............ 2 3 3 3 1 - 12
2. Lukas Dryml............... 0 1 0 3 - - 4
3. Paweł Miesiac............. 3 2 3 3 0 - 11
4. Cameron Woodward.......... 2* 0 1 2* 2 - 7+2
5. Charllie Gjedde........... R Fn - - - - 0 (I)
6. Wojciech Zwiewka.......... 3 2 Fx 1 2* 1* 9+2
7. Dawid Lampart............. 0 1 0 0 - - 1
UNIBAX TORUń 45
1. Adrian Miedziński......... 3 3 3 1 3 - 13
2. Martin Smoliński.......... 1 1 2* 1* 0 - 5+2
3. Robert Ko¶ciecha.......... 1 3 1* R 3 - 8+1
4. Michał Szczepaniak........ 0 2* 2 X - - 4+1 (I)
5. Wiesław Jagu¶............. 3 2 2 2 2* - 11+1
6. Sebastian Zwiewka......... 1* 1 0 0 - - 2+1
7. Matej Kus................. 2 0 - - - - 2
No. Results ST UN ST UN
1: Wojciech Zwiewka, Matej Kus, Sebastian Zwiewka, Dawid Lampart................... 3 3 3 3
2: Adrian Miedziński, Maciej Kuciapa, Martin Smoliński, Lukas Dryml................ 2 4 5 7
3: Paweł Miesiac, Cameron Woodward, Robert Ko¶ciecha, Michał Szczepaniak........... 5 1 10 8
4: Wiesław Jagu¶, Wojciech Zwiewka, Sebastian Zwiewka, Charllie Gjedde (R)......... 2 4 12 12
5: Adrian Miedziński, Paweł Miesiac, Martin Smoliński, Cameron Woodward............ 2 4 14 16
6: Robert Ko¶ciecha, Michał Szczepaniak, Dawid Lampart, Wojciech Zwiewka (Fx)...... 1 5 15 21
7: Maciej Kuciapa, Wiesław Jagu¶, Lukas Dryml, Matej Kus........................... 4 2 19 23
8: Adrian Miedziński, Martin Smoliński, Wojciech Zwiewka, Dawid Lampart............ 1 5 20 28
9: Maciej Kuciapa, Michał Szczepaniak, Robert Ko¶ciecha, Lukas Dryml............... 3 3 23 31
10: Paweł Miesiac, Wiesław Jagu¶, Cameron Woodward, Sebastian Zwiewka............... 4 2 27 33
11: Maciej Kuciapa, Wojciech Zwiewka, Michał Szczepaniak (X), Robert Ko¶ciecha (R).. 5 0 32 33
12: Paweł Miesiac, Cameron Woodward, Adrian Miedziński, Sebastian Zwiewka........... 5 1 37 34
13: Lukas Dryml, Wiesław Jagu¶, Martin Smoliński, Dawid Lampart..................... 3 3 40 37
14: Robert Ko¶ciecha, Cameron Woodward, Wojciech Zwiewka, Martin Smoliński.......... 3 3 43 40
15: Adrian Miedziński, Wiesław Jagu¶, Maciej Kuciapa, Paweł Miesiac................. 1 5 44 45
Offline
I po co wam te sparingi? Tylko kontuzje i kontuzje
Offline
Domi815 napisał:
I po co wam te sparingi? Tylko kontuzje i kontuzje
Żeby zawodnicy sobie pojeĽdzili przed sezonem
Offline
STAL GORZÓW 56
1. Matej Zagar............... 3 3 3 2 3 - 14
2. Rafał Okoniewski.......... R 2* 2* 1* - - 5+3
3. Tomasz Gollob............. 3 3 3 3 3 - 15
4. Rune Holta................ 1 1 0 - - - 2
5. Peter Karlsson............ 3 2 3 3 2* - 13+1
6. Piotr Becela.............. 1 0 0 0 - - 1
7. Thomas H. Jonason......... 3 0 2* 1 - - 6+1
KM OSTRÓW 34
1. Krystian Klecha........... 2 3 2 2 1 - 10
2. Nicolai Klindt............ 1* 1 1* 1* 0 - 4+3
3. Patryk Pawlaszczyk........ 0 N2 1* 3 2 - 6+1
4. Robert Mi¶kowiak.......... 2 1 2 0 - - 5
5. Karol Z±bik............... 2 2 Fx 0 - - 4
6. Dominik Górny............. 2 1* 1 1 0 5+1
7. Karol Sroka............... 0 0 - - - - 0
No. Results ST KM ST KM
1: Thomas H. Jonason, Dominik Górny, Piotr Becela, Karol Sroka............... 4 2 4 2
2: Matej Zagar, Krystian Klecha, Nicolai Klindt, Rafał Okoniewski (R)........ 3 3 7 5
3: Tomasz Gollob, Robert Mi¶kowiak, Rune Holta, Patryk Pawlaszczyk........... 4 2 11 7
4: Peter Karlsson, Karol Z±bik, Dominik Górny, Piotr Becela.................. 3 3 14 10
5: Matej Zagar, Rafał Okoniewski, Robert Mi¶kowiak, Patryk Pawlaszczyk (N2).. 5 1 19 11
6: Krystian Klecha, Peter Karlsson, Nicolai Klindt, Piotr Becela............. 2 4 21 15
7: Tomasz Gollob, Karol Z±bik, Rune Holta, Karol Sroka..................... 4 2 25 17
8: Peter Karlsson, Robert Mi¶kowiak, Patryk Pawlaszczyk, Thomas H. Jonason... 3 3 28 20
9: Matej Zagar, Rafał Okoniewski, Dominik Górny, Karol Z±bik (Fx)............ 5 1 33 21
10: Tomasz Gollob, Krystian Klecha, Nicolai Klindt, Rune Holta................ 3 3 36 24
11: Patryk Pawlaszczyk, Matej Zagar, Rafał Okoniewski, Robert Mi¶kowiak....... 3 3 39 27
12: Tomasz Gollob, Thomas H. Jonason, Dominik Górny, Karol Z±bik.............. 5 1 44 28
13: Peter Karlsson, Krystian Klecha, Nicolai Klindt, Piotr Becela............. 3 3 47 31
14: Matej Zagar, Patryk Pawlaszczyk, Thomas H. Jonason, Dominik Górny......... 4 2 51 33
15: Tomasz Gollob, Peter Karlsson, Krystian Klecha, Nicolai Klindt............ 5 1 56 34
Offline
Junior
2009-03-24
UNIA LESZNO 41
1. Jarosław Hampel........... 2 3 1* 1* 3 0 10+2
2. Magnus Zetterstroem....... 1* 0 2 - - - 3+1
3. Hans Andersen............. 1 2 1 1 1 - 6
4. Sławomir Drabik........... 0 1* 0 - - - 1+1
5. Jason Crump............... R 3 3 2 3 2 13
6. Przemysław Pawlicki....... 3 2 1 0 2* 0 8+1
7. Ben Barker................ 0 - - - - - 0
STAL GORZÓW 49
1. Matej Zagar.............. 3 2 3 1 3 - 12
2. David Ruud................ 0 2* 0 - - - 2+1
3. Peter Karlsson............ 3 1* 2 3 1 - 10+1
4. Rafał Okoniewski.......... 2* 2 1* R 2* - 7+3
5. Tomasz Gollob............. 3 3 3 2 3 - 14
6. Thomas Jonasson........... 1* 0 - - - - 1+1
7. Patryk Becela............. 2 1 0 0 0 - 3
No. Results UN ST UN ST
1: Przemysław Pawlicki, Patryk Becela, Thomas Jonasson, Ben Barker......... 3 3 3 3
2: Matej Zagar, Jarosław Hampel, Magnus Zetterstroem, David Ruud.......... 3 3 6 6
3: Peter Karlsson, Rafał Okoniewski, Hans Andersen, Sławomir Drabik........ 1 5 7 11
4: Tomasz Gollob, Przemysław Pawlicki, Patryk Becela, Jason Crump (R)...... 2 4 9 15
5: Jarosław Hampel, Rafał Okoniewski, Peter Karlsson, Magnus Zetterstroem.. 3 3 12 18
6: Jason Crump, Matej Zagar, Przemysław Pawlicki, Patryk Becela........... 4 2 16 20
7: Tomasz Gollob, Hans Andersen, Sławomir Drabik, Thomas Jonasson.......... 3 3 19 23
8: Jason Crump, Peter Karlsson, Rafał Okoniewski, Przemysław Pawlicki...... 3 3 22 26
9: Tomasz Gollob, Magnus Zetterstroem, Jarosław Hampel, Patryk Becela...... 3 3 25 29
10: Matej Zagar, David Ruud, Hans Andersen, Sławomir Drabik................ 1 5 26 34
11: Peter Karlsson, Jason Crump, Jarosław Hampel, Rafał Okoniewski (R)...... 3 3 29 37
12: Jarosław Hampel, Tomasz Gollob, Hans Andersen, Patryk Becela............ 4 2 33 39
13: Jason Crump, Przemysław Pawlicki, Matej Zagar, David Ruud.............. 5 1 38 40
14: Matej Zagar, Rafał Okoniewski, Hans Andersen, Przemysław Pawlicki...... 1 5 39 45
15: Tomasz Gollob, Jason Crump, Peter Karlsson, Jarosław Hampel............. 2 4 41 49
Offline