::Speedway Manager::

Bardzo fajny menager żużlowy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#11 2009-03-24 17:49:18

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: "W gazie"

Pozyskanie Screena i Adamsa to dobre posunięcie


rozmowa z Miki_  - menadzerem WTS Wrocław



Witam
Witam
Pierwszy mecz ligowy w wykonaniu WTS był dobry bo wygraliście. Jak ocenisz występ swoich zawodników?
Ogólnie dobrze. Słabiej niż oczekiwałem pojechał Leigh Adams.Jurica Pavlić pojechał bardzo dobrze i jego punkty była ważne.Najlepiej pojechał Tomek Jędrzejak najlepszy zawodnik naszego zespołu.
Jak oceniasz występ Tomka Jędrzejaka który zdobywając 11 punktów został zawodnikiem meczu??
Bardzo dobrze.Wiedziałem,że Tomka stać na taki wynik. Mam nadzieję,że będzie tak dalej punktował i jest na to bardzo duża szansa bo jest w znakomitej formie
Przed wami teraz mecze z Wybrzeżem i Włókniarzem u siebie. Czy czujecie się faworytami w tych spotkaniach czy raczej bedziecie próbowali osiągnąć jak najlepszy wynik?
Osiągnąć najlepszy wynik będziemy starali się zawsze.Jeśli chodzi o pojedynek z Gdańskiem to myślę,że powinniśmy wygrać.Gdańsk osłabił się odejściem Zorro oraz Andersena.Z Włókniarzem postaramy się pojechać o zwycięstwo chodź wiemy,że szanse są małe.Liczę,że nie zawiodą Adams,Jędrzejak oraz Pavlic.
Maciej Janowski czy Mikołaj Szmyt kto jest większym talentem oraz nadzieją wrocławskiego żużla
Obydwaj są bardzo utalentowani. Maciej już rok temu pokazał,że jest niesamowity. Został nagrodzony statuetką najlepszego juniora roku. Mikołaj dopiero zaczyna i dopero w tym sezonie zobaczymy na co go stać
Czy pozyskanie Leigh Adamsa i Joe Screena to było dobre posunięcie działaczy WTS Wrocław
Tak.Screena zakupiliśmy ponieważ już w pierwszej kolejce wygraliśmy rzutem na taśmę.Adams to wymiana za Crumpa.Wiem,że niektórym nie spodobał się ten ruch ale trudno.Muszą jakoś z tym żyć<śmiech>
Z takim składem WTS będzie walczył o miejsca 1-4 czy o te 5-8?
Myśle,że o 1-4.Każdy zespół może jeszcze zdobyć mistrza chodź faworytem są Częstochowskie Lwy.
Kto wq. ciebie zdobędzie w tym sezonie tytuł Drużynowego Mistrza Polski
Złoto po 6 latach wróci do Częstochowy
Scott Nicholls oraz Leigh Adams to dwaj uczestnicy cyklu Grand Prix w tym sezonie. Jak sądzisz na co ich stac w walce o Mistrzostwo Świata
Myślę,że Scott będzie walczył o zostanie w tym cyklu.Leigh to zawodnik lepszy i on ma szansę na walkę o tytuł.
Dziękuje za wywiad
Dziękuje i pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#12 2009-03-24 18:01:12

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: "W gazie"

WTS Wrocław może być trudnym rywalem


rozmowa z Cinkiem2008 - menadzerem Włókniarza Częstochowa



Witam
Witam serdecznie
Początek tego sezonu jest dla was świetny. Wygrana z Falubazem w Zielonej Górze a teraz wygrana z Unią Leszno u siebie. Jak oceniasz te dwa mecze?
Tak w meczu z Falubazem chcieliśmy wygrac i zrewanżowac się im za porażke w zeszłym sezonie w meczu o "brąz" Dobrze w Zielonej Górze pojechali liderzy czyli Pedersen i Hancock ale napewno dobry występ zaliczyli Gapiński i Bridger. Z Lesznem już cały zespół pojechał dobrze. Znów liderami byli Pedersen i Hancock który w trakcie przerwy źle się poczuł i zrezygnował z jazdy w biegu 15. Dobry debiut w lidze zaliczył Konrad Cinkowski który zdobył 3 punkty.
Przed wami teraz mecze z WTS Wrocław oraz Polonią Bydgoszcz. Czy czujecie się faworytami tych spotkań?
Napewno nie!! WTS pozyskał w okresie transferowym Liegh Adamsa, Jurice Pavlica i Joe Screena i może być nam ciężko a po drugie wrocławianie będą mieć atut własnego toru. Mam nadzieje że jednak wygramy. Co do meczu z Polonią to mecz będzie na naszym torze i mam nadzieje że uda nam się go wygrać.
Konrad Cinkowski, Borys Miturski i Adrian Osmólski to jak narazie największe nadzieje Częstochowskiego żużla??
Każdy jest jakąś nadzieją ale z Cinkowskim, Miturskim i Osmólskim wiążemy największe nadzieje na przyszłość
Kto zdobędzie wq. ciebie tytuł IMŚ
W tym sezonie może być bardzo ciekawie. Licze że ktoś z dwójki Hancock - Pedersen stanie na podium. Jednak wq. tytuł Mistrza Świata zdobędzie Nicki Pedersen.
Kto jest kapitanem "lwów"?
Niewątpliwie Greg Hancock który zawsze komuś poradzi na treningu czy to na meczu. Kapitana wybralismy wraz z zawodnikami.
Dziękuje za wywiad
Również dziękuje i pozdrawiam wszystkich fanów żużla w całej polsce

Offline

 

#13 2009-03-24 22:47:06

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: "W gazie"

WTS Wrocław z trudem pokonuje beniaminka


relacja z meczu WTS Wrocław - Wybrzeże Gdańsk



WTS Wrocław po zaciętym pojedynku pokonał zespół beniaminka Ekstraligi Lotos Gdańsk. Początek meczu niewskazywał na to iż wrocławianie wygrają z gośćmi tylko 5 punktami. Pierwsze 5 biegów to przewaga wrocławian 8 punktami która do biegu 12 wzrosła już do 12. Jednak Joker Adam Skórnicki w biegu 13 dzięki wygranej 1:8 wraz z Damianem Balińskim sprawiła iż ta przewaga stopniała już do 5 punktów. Po 14 biegu wrocławianie wygrywali już tylko 1 punktem. Lecz 15 bieg okazał się szczęśliwy dla wrocławian i pokonali Wybrzeże 5:1 i cały mecz wygrali 49:44. Zawodnikiem meczu został Adam Skórnicki. Niegroźnej kontuzji w tym meczu doznał Martin Vaculik.

WTS WROCŁAW 49
1. Leigh Adams............... 3  1* 3  Fx 3  -  10+1
2. Scott Nicholls............ 1  2  0  0  0  -   3
3. Davey Watt................ 1* 1  3  3  2* -  10+2
4. Tomasz Jędrzejak.......... 2  3  1  1  1  -   8
5. Joes Screen............... 0  0  2  3  -  -   5
6. Jurica Pavlic............. 2* 2* -  -  -  -   4+2
7. Maciej Janowski........... 3  3  3  0  -  -   9

WYBRZEŻE GDAŃSK 44
1. Krzysztof Kasprzak........ 2  2  3  1* 1  Fx  9+1
2. Kenneth Bjerre............ 0  0  1  -  -  -   1
3. Adam Skórnicki............ 3  1* 1* 2  6  1  14+2
4. Jonas Kylmaekorpi......... 0  2  2  2* -  -   6+1
5. Damian Baliński........... 1* 3  2  2* 3  -  11+2
6. Martin Vaculik............ 0  X  DS -  -  -   0   (I)
7. Josh Auty................. 1  2  0  -  -  -   3

Offline

 

#14 2009-03-25 13:44:29

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: "W gazie"

KM Ostrów niedaje najmniejszych szans PSŻ Poznań w II kolejce DMP I ligi


relacja z meczu KM Ostrów - PSŻ Poznań



Żużlowcy KM Ostrów w wielkim stylu rozpoczęli sezon żużlowy 2009 na swoim torze. KM Ostrów nie dał PSŻ-owi najmniejszych szans zwyciężając 59:31. Najlepszym żużlowcem wśród gospodarzy był Daniel Nermark (14+1) a wśród poznaniaków Paweł Hlib (8).

KM OSTRÓW 59
1. Chris Harris.............. 3  3  0  1  -  -   7
2. Karol Ząbik............... 2* 1  3  2* 2* -  10+3
3. Krystian Klecha........... 3  1  2* 3  1  -  10+1
4. Daniel Nermark............ 2* 3  3  3  3  -  14+1
5. Adrian Gomólski........... 2  0  3  3  3  -  11
6. Dominik Górny............. 0  1  1  -  -  -   2
7. Patryk Pawlaszczyk........ 3  1* 1  -  -  -   5+1

PSŻ POZNAŃ 31
1. Zbigniew Suchecki......... 0  0  0  2  -  -   2
2. Paweł Hlib................ 1  2  2  1  2  -   8
3. Norbert Kościuch.......... 0  3  2  0  2  0   7
4. Daniel Pytel.............. 1  2* 1* 0  0  -   4+2
5. Rafał Trojanowski......... 3  Fx 0  -  -  -   3
6. Adam Kajcoh............... 2  2  1  0  1  -   6
7. Grzegorz Stróżyk.......... 1* 0  -  -  -  -   1+1



No. Results                                                                    KM PS  KM PS
  1: Patryk Pawlaszczyk, Adam Kajcoh, Grzegorz Stróżyk, Dominik Górny..........  3  3   3  3
  2: Chris Harris, Karol Ząbik, Paweł Hlib, Zbigniew Suchecki..................  5  1   8  4
  3: Krystian Klecha, Daniel Nermark, Daniel Pytel, Norbert Kościuch...........  5  1  13  5
  4: Rafał Trojanowski, Adrian Gomólski, Patryk Pawlaszczyk, Grzegorz Stróżyk..  3  3  16  8
  5: Daniel Nermark, Paweł Hlib, Krystian Klecha, Zbigniew Suchecki............  4  2  20 10
  6: Norbert Kościuch, Daniel Pytel, Dominik Górny, Adrian Gomólski............  1  5  21 15
  7: Chris Harris, Adam Kajcoh, Karol Ząbik, Rafał Trojanowski (Fx)............  4  2  25 17
  8: Adrian Gomólski, Paweł Hlib, Patryk Pawlaszczyk, Zbigniew Suchecki........  4  2  29 19
  9: Karol Ząbik, Norbert Kościuch, Daniel Pytel, Chris Harris.................  3  3  32 22
10: Daniel Nermark, Krystian Klecha, Adam Kajcoh, Rafał Trojanowski...........  5  1  37 23
11: Adrian Gomólski, Karol Ząbik, Paweł Hlib, Norbert Kościuch................  5  1  42 24
12: Krystian Klecha, Zbigniew Suchecki, Dominik Górny, Adam Kajcoh............  4  2  46 26
13: Daniel Nermark, Norbert Kościuch, Chris Harris, Daniel Pytel..............  4  2  50 28
14: Adrian Gomólski, Karol Ząbik, Adam Kajcoh, Daniel Pytel...................  5  1  55 29
15: Daniel Nermark, Paweł Hlib, Krystian Klecha, Norbert Kościuch.............  4  2  59 31

Offline

 

#15 2009-03-25 14:02:45

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: "W gazie"

Koncentruje się na swojej karierze


rozmowa z Nickim Pedersenem zawodnikiem CKM Włókniarz Częstochowa



Jak wyglądały twoje przygotowania do tego sezonu?
Wszystko rozpoczęło się na dobre jeszcze w starym roku. Tak naprawdę moje przygotowania do zbliżającego się sezonu miały swój początek w listopadzie 2008 roku. Już wtedy zacząłem pracę nad moją formę fizyczną. Jestem zadowolony jak narazie ze swojej formy i mam nadzieje ze utrzymam ją do końca sezonu
W minionym sezonie broniłeś mistrzowskiego tytułu i ostatecznie zostałeś najlepszym żużlowcem świata. Czy trudniej broni się mistrzostwa niż je zdobywa?
W tej chwili z całą pewnością mogę powiedzieć - tak. Bez wątpienia walka w 2008 roku i wygranie tytułu po raz kolejny było znacznie trudniejszym zadaniem. Jazda z numerem pierwszym na plastronie nigdy nie jest prosta. Jak doskonale wiadomo, każdy chce pokonać takiego zawodnika. Z tego powodu przyjąłem trochę inną taktykę. Powiem szczerze, że nie skupiałem się za wszelką cenę na tym, żeby obronić tytuł z 2007 roku. Przede wszystkim chciałem atakować od samego początku sezonu. Jak się okazało, dało mi to niezwykle potrzebną stabilizację w trakcie całego roku. W tym sezonie może swoje pokazać Greg Hancock który zapowiadał chęć walki o tytuł IMŚ i pokazał juz w I rundzie że nie żartował.
Ostatnie lata na żużlowych torach pokazują, że to Duńczycy są dominującą nacją w speedwayu...
To nie do końca tak. Nie sądzę, że Dania jest albo będzie wkrótce taką siłą jak w latach osiemdziesiątych. Wtedy wygrywaliśmy praktycznie wszystko, co było do wygrania. W moim przekonaniu, w najbliższych latach w speedwayu będą dominować żużlowcy różnych nacji. Mam na myśli Polaków, Australijczyków, Szwedów, oczywiście moich rodaków z Danii.
Karta twoich osiągnięć z roku na rok się zapełnia. Czy Nicki Pedersen myśli gdzieś po cichu o tym, żeby dogonić największe sławy duńskiego speedwaya takie jak Hans Nielsen czy Ole Olsen?
Nie ukrywam, że jestem świadomy, jakimi osiągnięciami mogą poszczycić się tacy żużlowcy, jak Ole Olsen, Erik Gundersen czy też Hans Nielsen. Powiem jednak szczerze, że gdyby mój cel polegał na pobiciu ich rekordów, to pewnie nigdy bym tego nie dokonał. Wychodzę z założenia, że muszę koncentrować się na mojej własnej karierze. Kiedy pod koniec mojej przygody z tym sportem okaże się, że udało mi się pobić jakiś szczególny wyczyn, to będzie to dla mnie powód do dodatkowej satysfakcji.
Z jakimi nadziejami przystąpiłeś do tego sezonu?
Indywidualnie chce oczywiście obronić tytuł IMŚ ale jak już mówiłem będzie cieżko. W drużynie chce wreszcie zdobyć ze swoją drużyną tytuł DMP gdyż jeszcze niemiałem okazji zdobyć tego tytułu.
Porozmawiajmy o polskiej lidze. Jaka jest siła częstochowskiego Włókniarza po odejściu z drużyny Sebastiana Ułamka?
Dużej straty niema Włókniarz po tym odejsciu gdyż nasz klub wzmocnił Chris Holder i jeździ bardzo dobrze.
Włókniarz Częstochowa wygrał swoje dwa mecze. Są wskazywani do tytułu DMP. Co ty o tym sądzisz??
Tak wygraliśmy te mecze ale było bardzo trudno. ZKŻ i Unia to nie tacy byli rywale i było ciężko. Teraz przed nami mecz z WTS ale też będzie ciężko gdyż sprowadzony tam Leigh Adams, Jurica Pavlic i dobrze jeżdzący ostatnio Tomasz Jędrzejak niebędą chcieli przegrać tego meczu zwłaszcza że WTS jest również jak narazie niepokonaną drużyną tak samo jak my.
Czy po zakończeniu minionego sezonu miałeś czas na zasłużone wakacje?
Tak, znalazłem trochę czasu. Wraz z moją narzeczoną Anne Mette udałem się w podróż na Karaiby. Zaraz po tym postanowiliśmy zatrzymać się na niewielkiej wysepce o nazwie Aruba. Poza tym, byłem również w Norwegii, ponieważ chciałem poszaleć trochę na snowboardzie.
Z pewnością słyszałeś o spekulacjach dotyczących zasad wyłaniania mistrza świata. Niektórzy są za powrotem do jednodniowego finału. Co na to Nicki Pedersen?
Myślę, że w tej chwili mamy najbardziej sprawiedliwy system wyłaniania najlepszego zawodnika świata. Jeżeli masz najwięcej punktów po rozegraniu jedenastu rund, to znaczy, że naprawdę zasłużyłeś na mistrzowski tytuł. Powrót do starego systemu jest równoznaczny z uzależnieniem zdobycia mistrzowskiej korony od takich czynników jak szczęście czy pech. To mogłoby odgrywać nawet decydującą rolę.
Dziękuje za wywiad
Dziękuje i pozdrawiam wszystkich fanów speedwaya w Częstochowie


http://s.v3.tvp.pl/images/9/c/6/uid_9c6a1c6e26d44648966c6cdf287b1f2e_width_450_play_0_pos_3_gs_0.jpg
Nicki Pedersen podczas udzielania wywiadu

Offline

 

#16 2009-03-25 14:04:59

Domi815

Moderator

8149787
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 339
Punktów :   

Re: "W gazie"

Polonia wygrywa ze Stalą Gorzów!


Relacja z meczu Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz



Mecz w Gorzowie był bardzo zacięty. Na początku spotkania rządzili Goście, i tak, po sześciu biegach wynik meczu - 13:23. Trzy szybkie riposty i Poloniści prowadzą już tylko 26:28. Przed dwunastym wyścigiem na tablicy świetlnej w Gorzowie widniał wynik 32:34, bo wreszcie obudził się ku zdziwieniu kibiców Rune Holta. Niestety dla Gorzowian następne trzy biegi przegrali 4:2, a wtedy wszyscy wiedzieli że Stal tego meczu już nie wygra. Ostatni bieg zakończył się wynikiem 3:3, i Poloniści mogli świętować zwycięstwo. Najlepszym zawodnikiem Stali był Tomasz Gollob (12), a w Polonii brylował Andreas Jonsson, który mecz zakończył z 11 punktami na koncie.

STAL GORZÓW 41
1. Tomasz Gollob............. 0  2  3  2* 2* 3  12+2
2. Rune Holta................ 1  0  3  3  0  -   7
3. Peter Karlsson............ 2  1  0  2  2  -   7
4. Rafal Okoniewski.......... 0  1  R  -  -  -   1
5. Matej Zagar............... 3  2  3  2  R  -  10
6. Piotr Becela.............. 0  -  -  -  -  -   0
7. Thomas H. Jonason......... 2  0  1* 1  0  -   4+1

POLONIA BYDGOSZCZ 49
1. Andreas Jonsson........... 3  0  3  3  2  -  11
2. Antonio Lindback.......... 2* 3  2* 1  1* -   9+3
3. Krzysztof Buczkowski...... 3  3  0  0  1  -   7
4. Joonas Davidsson.......... 1  1  2  1  -  -   5
5. Tomasz Chrzanowski........ 1* 2  1  3  3  -  10+1
6. Damian Adamczak........... 1  0  0  -  -  -   1
7. Emil Sajfudtinov.......... 3  2  1  -  -  -   6

No. Results                                                                      ST PO  ST PO
  1: Emil Sajfudtinov, Thomas H. Jonason, Damian Adamczak, Piotr Becela..........  2  4   2  4
  2: Andreas Jonsson, Antonio Lindback, Rune Holta, Tomasz Gollob................  1  5   3  9
  3: Krzysztof Buczkowski, Peter Karlsson, Joonas Davidsson, Rafal Okoniewski....  2  4   5 13
  4: Matej Zagar, Emil Sajfudtinov, Tomasz Chrzanowski, Thomas H. Jonason........  3  3   8 16
  5: Krzysztof Buczkowski, Tomasz Gollob, Joonas Davidsson, Rune Holta...........  2  4  10 20
  6: Antonio Lindback, Matej Zagar, Thomas H. Jonason, Andreas Jonsson...........  3  3  13 23
  7: Tomasz Gollob, Tomasz Chrzanowski, Peter Karlsson, Damian Adamczak..........  4  2  17 25
  8: Matej Zagar, Joonas Davidsson, Thomas H. Jonason, Krzysztof Buczkowski......  4  2  21 27
  9: Rune Holta, Tomasz Gollob, Tomasz Chrzanowski, Damian Adamczak..............  5  1  26 28
10: Andreas Jonsson, Antonio Lindback, Rafal Okoniewski, Peter Karlsson.........  1  5  27 33
11: Rune Holta, Tomasz Gollob, Joonas Davidsson, Krzysztof Buczkowski...........  5  1  32 34
12: Tomasz Chrzanowski, Peter Karlsson, Emil Sajfudtinov, Rafal Okoniewski (R)..  2  4  34 38
13: Andreas Jonsson, Matej Zagar, Antonio Lindback, Thomas H. Jonason...........  2  4  36 42
14: Tomasz Chrzanowski, Peter Karlsson, Krzysztof Buczkowski, Rune Holta........  2  4  38 46
15: Tomasz Gollob, Andreas Jonsson, Antonio Lindback, Matej Zagar (R)...........  3  3  41 49


Mamy 15 sekund, oni zdejmą bramkarza, wprowadzą siódmego gracza! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Tylko spokojnie, mamy dużo czasu.
I tak awansowaliśmy do półfinału

Offline

 

#17 2009-03-25 15:46:35

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: "W gazie"

Zacięty i wygrany mecz Apatora Toruń


relacja z meczu Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra



Unibax Toruń to zespół mierzący w mistrzostwo lecz z takimi rywalami jakim jest Falubaz powinien wygrac dość pewnie a nie minimalnie. Jednak tor w Toruniu bardziej spasował się zawodnikom z Zielonej Góry i cały mecz był zacięty i jednak wpadka Torunian mogła by się zakończyć sensacją. Apator Toruń po 4 biegach prowadził już 8 punktami i chyba za szybko uwierzyli w siebie i następne biegi przegrali 2:4 i 1:5. Jednak potem były już raczej biegi remisowe i przed 15 biegiem było 44:40 dla Apatora. W 15 biegu wygrał Wiesław Jaguś który został zawodnikiem meczu i nadzieje na niespodzianke prysły. Po 2 kolejkach Apator Toruń ma na koncie 6 punktów tak samo jak CKM Włókniarz i WTS Wrocław. Falubaz natomiast dwa mecze przegrał i ma 0 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Po tym meczu menager Falubazu ZIOMEK24C zrezygnował z funkcji menagera tego klubu. Jego miejsce zajmie Zwiewa który prowadził dotychczas Stal Rzeszów

UNIBAX TORUŃ 48
1. Ryan Sullivan............. 3  3  2  1* 3  -  12+1
2. Martin Smoliński.......... 0  1  0  -  -  -   1
3. Robert Kosciecha.......... 3  2  3  3  1  -  12
4. Adrian Miedziński......... 2* 0  1  2  0  -   5+1
5. Wiesław Jaguś............. 3  1  3  3  3  -  13
6. Sebastian Zwiewka......... 2* 0  0  -  -  -   2+1
7. Matej Kus................. 3  0  0  0  -  -   3

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 42
1. Fredrik Lindgren................... 2  2  2  2  -  -   8
2. Niels Kristian Iversen.... 1* 1* 2  -  -  -   4+2
3. Grzegorz Walasek.......... 1  1  2* 3  1* 2  10+2
4. Rafał Dobrucki............ 0  3  3  1  3  D  10
5. Piotr Protasiewicz........ 2  2  2  0  1* -   7+1
6. Grzegorz Zengota.......... 0  0  Fx -  -  -   0
7. Artiom Wodjakow........... 1  1* 1* -  -  -   3+2


No. Results                                                                          UN FA  UN FA
  1: Matej Kus, Sebastian Zwiewka, Artiom Wodjakow, Grzegorz Zengota.................  5  1   5  1
  2: Ryan Sullivan, Fredrik Lindgren, Niels Kristian Iversen, Martin Smoliński................  3  3   8  4
  3: Robert Kosciecha, Adrian Miedziński, Grzegorz Walasek, Rafał Dobrucki...........  5  1  13  5
  4: Wiesław Jaguś, Piotr Protasiewicz, Artiom Wodjakow, Matej Kus...................  3  3  16  8
  5: Rafał Dobrucki, Robert Kosciecha, Grzegorz Walasek, Adrian Miedziński...........  2  4  18 12
  6: Rafał Dobrucki, Grzegorz Walasek, Wiesław Jaguś, Sebastian Zwiewka..............  1  5  19 17
  7: Ryan Sullivan, Piotr Protasiewicz, Martin Smoliński, Grzegorz Zengota...........  4  2  23 19
  8: Wiesław Jaguś, Fredrik Lindgren, Niels Kristian Iversen, Matej Kus.......................  3  3  26 22
  9: Grzegorz Walasek, Ryan Sullivan, Rafał Dobrucki, Martin Smoliński...............  2  4  28 26
10: Robert Kosciecha, Piotr Protasiewicz, Adrian Miedziński, Grzegorz Zengota (Fx)..  4  2  32 28
11: Wiesław Jaguś, Niels Kristian Iversen, Grzegorz Walasek, Matej Kus..............  3  3  35 31
12: Robert Kosciecha, Fredrik Lindgren, Artiom Wodjakow, Sebastian Zwiewka...................  3  3  38 34
13: Rafał Dobrucki, Adrian Miedziński, Ryan Sullivan, Piotr Protasiewicz............  3  3  41 37
14: Ryan Sullivan, Fredrik Lindgren, Piotr Protasiewicz, Adrian Miedziński...................  3  3  44 40
15: Wiesław Jaguś, Grzegorz Walasek, Robert Kosciecha, Rafał Dobrucki (D)...........  4  2  48 42

Offline

 

#18 2009-03-25 20:12:42

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: "W gazie"

Pewna wygrana Unii Tarnów



Unia Tarnów pewnie pokonała u siebie łotewski zespół Lokomotive Daugavpils. Przed meczem było wiadome że w tym meczu niepojedzie Kevin Doolan i będzie on zastępowany w ramach Z/z. Pierwsza seria startów to pewne prowadzenie Unii 15:9. Następne kilka biegów kończyły się wygraną 4:2 tarnowian albo remisem 3:3. W biegu 12 jako JOKER pojechał Grogroij Łaguta lecz zajął on 3 miejsce i zdobył tylko 2 punkty dla Daugavpils. Następny bieg to wygrana 1:5 łotewskiego klubu lecz tarnowianie byli już pewni 2 punktów. 14 i 15 bieg to wygrane 4:2 tarnowian którzy ostatecznie triumfowali 52:38. Zawodnikiem meczu został Janusz Kołodziej.


UNIA TARNÓW 52
1. Janusz Kołodziej.......... 3  2  3  3  3  -  14
2. Kevin Doolan.............. Z/z
3. Bjarne Pedersen........... 0  1* 0  0  3  1   5+1
4. Sebastian Ułamek.......... 3  3  1  3  2* 1  13+1
5. Piotr Świderski........... 2* 3  2  3  X  3  13+1
6. Patrick Hougarrd.......... 2  1  0  1  1  1   6
7. Szymon Kiełbasa........... 1* -  -  -  -  -   1+1

LOKOMOTIV DAUGAVPILS 39
1. Adam Shields.............. 0  1  3  0  -  -   4
2. Maksim Bogdanow........... 1  3  1* R  2* 2   9+2
3. Roman PoVazhny............ 2  0  0  -  -  -   2
4. Christian Hefenbrock...... 1* 2  2  2  -  -   7+1
5. Grigorij Łaguta........... 0  3  2  0  2!  2   9
6. Jewgenij Karwackij........ 0  Fx -  -  -  -   0
7. Aartom Łaguta............. 3  2  1* 2  0  -   8+1


No. Results                                                                         UN LO  UN LO
  1: Aartom Łaguta, Patrick Hougarrd, Szymon Kiełbasa, Jewgenij Karwackij...........  3  3   3  3
  2: Janusz Kołodziej, Piotr Świderski, Maksim Bogdanow, Adam Shields...............  5  1   8  4
  3: Sebastian Ułamek, Roman PoVazhny, Christian Hefenbrock, Bjarne Pedersen........  3  3  11  7
  4: Piotr Świderski, Aartom Łaguta, Patrick Hougarrd, Grigorij Łaguta..............  4  2  15  9
  5: Grigorij Łaguta, Janusz Kołodziej, Bjarne Pedersen, Roman PoVazhny.............  3  3  18 12
  6: Maksim Bogdanow, Piotr Świderski, Adam Shields, Patrick Hougarrd...............  2  4  20 16
  7: Sebastian Ułamek, Grigorij Łaguta, Aartom Łaguta, Bjarne Pedersen..............  3  3  23 19
  8: Piotr Świderski, Christian Hefenbrock, Patrick Hougarrd, Roman PoVazhny........  4  2  27 21
  9: Janusz Kołodziej, Aartom Łaguta, Sebastian Ułamek, Grigorij Łaguta.............  4  2  31 23
10: Sebastian Ułamek, Christian Hefenbrock, Maksim Bogdanow, Bjarne Pedersen.......  3  3  34 26
11: Janusz Kołodziej, Christian Hefenbrock, Patrick Hougarrd, Maksim Bogdanow (R)..  4  2  38 28
12: Bjarne Pedersen, Sebastian Ułamek, Grigorij Łaguta (JOKER), Jewgenij Karwackij (Fx)....  5  2  43 29
13: Adam Shields, Maksim Bogdanow, Patrick Hougarrd, Piotr Świderski (X)...........  1  5  44 34
14: Janusz Kołodziej, Maksim Bogdanow, Bjarne Pedersen, Adam Shields...............  4  2  48 36
15: Piotr Świderski, Grigorij Łaguta, Sebastian Ułamek, Aartom Łaguta..............  4  2  52 38

Offline

 

#19 2009-04-06 16:21:09

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: "W gazie"

I Ćwierćfinał IMP dla Janusza Kołodziej



Przed momentem na torze w Ostrowe zakończył się I ćwierćfinał IMP. Wygrał Janusz Kołodziej z Unii Tarnów przed zawodnikiem który ma apetyt na triumf w finale czyli przed Tomaszem Gollobem oraz zawodnikiem Włókniarza Częstochowa Tomaszem Gapińskim. Z powodów iż menagerowie niepozapisywali zawodników do IMP w tym ćwierćfinale pojechało zaledwie 10 zawodników. Awans uzyskało 8 zawodników.

1. Janusz Kołodziej.......... 2  3  3  3  2  13
2. Tomasz Gollob............. 3  3  2  2  3  13
3. Tomasz Gapinski........... 3  3  2  3  2  13
4. Wiesław Jaguś............. 1  2  3  3  3  12
5. Tomasz Rempała............ 1  3  3  2  3  12
6. Piotr Protasiewicz........ R  2  2  3  3  10
7. Sławomir Drabik........... 2  1  3  1  2   9
8. Maciej Janowski........... 3  1  1  2  1   8
-----
9. Adrian Gomólski........... F  2  2  2  2   8
10. Ronnie Jamroży............ 2  2  1  1  1   7


http://www.scigacz.pl/cache/imgs/_750/gallery/sport/zuzel/Marma_Rzeszow_Unia_Tarnow/033_Janusz_Kolodziej.jpg
Janusz Kołodziej

Offline

 

#20 2009-04-06 16:40:02

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: "W gazie"

Sebastian Ułamek bezkonkurencyjny na torze w Częstochowie



Sebastian Ułamek wygrał z kompletem 15 punktów II Ćwierćfinał IMP. Dla zawodników Unii Tarnów te ćwierćfinały sa bardzo dobre gdyż drugi ćwierćfinał wygrał ich zawodnik. Drugie dziś miejsce zajął Jarosław Hampel a trzecie 22-letni rezerwowy Włókniarza Częstochowa Mateusz Szczepaniak. Awans wywalczyli wszyscy gdyż wystartowało tylko 8 zawodników.

1. Sebastian Ułamek.......... 3  3  3  3  3  15
  2. Jarosław Hampel........... 2  3  3  3  F  11
  3. Mateusz Szczepaniak....... 0  3  2  3  3  11
  4. Karol Ząbik............... 1  2  3  2  3  11
  5. Paweł Miesiąc............. 1  R  2  3  3   9
  6. Rafał Dobrucki............ 3  2  2  2  Fx  9
  7. Patryk Becela............. 0  2  3  R  2   7
  8. Robert Kościecha.......... 2  3  2  R  R   7


http://www.km.osw.pl/galeria/2005/23-10/32.jpg
Sebastian Ułamek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plplklwl akwarium dla początkujących fretka hodowla